Reference


Někteří mí klienti byli tak úžasní, že věnovali pár minut tomu, že se s vámi podělí o své zkušenosti se mnou a mými metodami.


Pavel H.

Jizva na uzdičce

Dobrý den, paní Jano, chtěl bych Vám hodně poděkovat za vyléčení jizvy na uzdičce. Týden po návštěvě u Vás jsem měl klid (manželka měla ms), ale další týden už jme měli 4 x styk a opravdu naplno, tak jak jste mi radila, bez obav z natržení. A opravdu k žádnému poranění nedošlo ani po 4 stycích, i když jsme nepoužili žádný lubrikační gel. Já i manželka jsme nadšeni .Moc děkuji!

Zuzana K.
Pokousání psem

Mou sedmiletou dceru pokousal v obličeji pes. Rány byly hluboké a vznikly po nich tři velké jizvy přes celý obličej. Jana nás naučila, jak můžeme s jizvami pracovat. Ukázala nám masáž a naučila dceru mluvit o pocitech, které při masáži cítí. Musím říct, že po setkání s Janou a našem pravidelném masírovaní, se jizvičky výrazně zjemnily a vyhladily a dcera uvolnila svůj strach - bála se spát sama v pokoji, bála se chodit sama do pokojů, kde nikdo není. Ještě dnes, rok po setkání, si dcerka na Janu často vzpomene a učí její techniky i své kamarády. Děkujeme Jani!

D. R.

Jizvičky na konci análního otvoru

Jiz nekolik mesicu jsem citil prasklinky na konci konecniku a take obcasne jemne krvaceni. Po me prvni zkusenosti mapovani, masirovani a pote vyhlazovani jizvicek jsem citil velke zlepseni a ulevu cca po 3 dnech.Urcite budu dale pokracovat v tomto druhu vyhlazovani a dale rad doporucim dalsim.

Margita B.
Energetická masáž

Ahoj všem ženám, které mají potřebu se nechat hýčkat. U Janky jsem absolvovala energetickou masáž a od prvního okamžiku jsem cítila, že jsem na tom správném místě. Janka je velice jemná, ale zároveň silná, vnímavá a pečlivá. To je ale jenom jedna půlka krásného prožitku. Pokud se vaše mysl ztiší a celá se odevzdáte do její péče, může vzniknout nádherné propojení, jehož výsledkem je nejenom uvolnění fyzického těla. Na podporu vnitřní ženy mohu jenom doporučit.

Martina V.
Vaginální mapování

Paní Janku jsem si našla prostřednictvím internetu a ihned se mi zalíbila:-)) S manželem se snažíme několik měsíců o miminko, jsme zdraví, ale přesto se nám nedaří. S metodou vaginálního mapování jsem se setkala poprvé a mohu upřímně říci, že se cítím výrazně lépe, jsem mnohem vnímavější vůči sobě, okolí, zvýšila se mi aktivita, necítím se unavená. Dokonce se mi hodně zlepšil zrak (jsem krátkozraká a nosím brýle se čtyřmi dioptriemi) a sluch. Všechno pozitivní ode mě se podvědomě přenáší také na manžela, aniž by musel někam docházet. Po pár návštěvách se cítím jako znovuzrozená a ve výrazně větší duševní pohodě a kondici. Stres, podvědomé svírání v oblasti podbřišku mi téměř zcela zmizelo. Paní Janka je prostě můj anděl v lidské podobě:-)) Jsem ráda, že někdo takový jako Janka existuje a je tady pro nás všechny, kteří pomoc vyhledají:-))

Zuzka
Poděkování

Ahoj Jani, kdyz sem te poprve videla,naplnil me zvlastni pocit. Takovy nezname prijemny a az moc klidny. Vzdy si me dokazala naplnit pozitivni energii a klidem,ikdyz ses o to asi ani nesnazila. Kdyz jsme spolu delali jakoukoli regresi,citila sem se s tebou v bezpeci i se svymi skrytymi tajemstvi. Pomohla si mi objasnit zivotni otazky,ktere jsem pred sebou tajila. Mela jsem touhu se ti sverit se vsim. Zkratka a dobre, jak rikam, jsi poklad. Takove moje slunicko a jsem moc rada, ze jsem mohla potkat v zivote cloveka jako jsi ty!