Blog

 

No jo, peníze. Věčná otázka pro spoustu lidí. A já patřím mezi ně. Teda, zatím. Zatím jsem na cestě k tomu, abych si našla svůj konkrétní a specifický vztah k této krásné energii, které se říká peníze.

Je to velmi těžká životní situace a mezní krok v životě člověka. S někým jste si blízcí natolik, že spolu máte dítě, společnou domácnost, společné sny a vize. A najednou je to všechno pryč. A co to dítě nebo děti? Jak se k tomu všemu postavit? Kde je pravda a kudy v tom životě pak jít?

Taky občas máte pocit, že každý jenom chytře mluví a vlastně ty rady vůbec nefungují? Samé pozitivní afirmace, dokonalé zvládnutí zákonu přitažlivosti a vysněný život. V jednu chvíli to pro mě bylo naprosté klišé, než jsem to pochopila a na vlastní kůži zažila první vlaštovky toho, co ti lidé vlastně hlásají. Chyba lávky.

Psát blog... No, tak to mě podrž. Co si pamatuju, tak jsem na škole ráda psala slohy, ale že bych někdy měla psát blog, to mě nenapadlo. Dát dohromady nějakou chytrou myšlenku, která se dá veřejně napsat, na to jsem nikdy moc nebyla.